Projekce životního příběhu v lidské mysli…

Životní příběh je projektován do lidské mysli dvěma způsoby. Záleží na tom, který film si pustíš. První film je plný matoucích informací, které se snaží upoutat Tvou mysl. Člověk v něm přichází o velké množství životní energie, která mu později chybí. Následuje proces, kdy vnímá úbytek sil a chce ji nazpět, někdy i za cenu ještě větší újmy. Zbytek své pozitivní výbavy vydává za účelem přesvědčování ostatních, aby vnímali jeho příběh tak, jak si to on sám přeje. V té chvíli je již prožívaná realita velmi nestabilní. Touha po stabilitě může být velká, a tak je vytvářena v podobě smyslových zážitků, které dávají pocit chvilkového uspokojení, ale uvnitř je Duše rozervaná.

Ve druhém filmu je zpracován stejný životní příběh. Je v něm popsaná skutečnost, která dává pevný základ a stabilitu člověku, který prochází jednotlivými zkouškami.  Jsou v něm překážky, ale i možnosti jejich překonání. Člověk přijímá skutečnost a děkuje za nabídnutou pomoc, která přichází jakoby sama od sebe. Za takovým člověkem jdou lidi sami. Někteří v něm cítí oporu, jiní v něm objeví přítele, a další jsou v jeho přítomnosti klidní a sami sebou. Život takového člověka inspiruje všechny, kteří se nacházejí v jeho přítomnosti.

Pokud Tvůj příběh připomíná první film, a přeješ si shlédnout jeho druhou verzi, je třeba vpustit do sebe energii světla, které je opakem tmy.

Proč je třeba to dovolit? Nutno pochopit, že nikdo jiný, než Ty sám/a, Ti to nemohl zakázat. Člověk sám sobě zakáže, aby zdroj světla osvětloval projektor, který mu promítá události jeho života. Jak k tomu dojde? Je mnoho důvodů: „ přesvědčení daného člověka, že není hoden lásky“,“ že to jinak nejde“,“ takhle je to normální“,“ to je život“, apod.

Jednou z možností, jak uvidět tu pravou verzi svého životního příběhu je studium v Pravdivé Škole Tarotu Radky Polcerové, ve které se máš možnost naučit techniky, jak poslat svůj strach pryč, jak přestat dávat vinu druhým, jak se skutečně rozhodnout pro změnu a dokázat ji zrealizovat. Je to jeden z možných způsobů, jak znovuobjevit cestu, která Tě dovede ke zdroji světla, které je opakem tmy. Uvnitř Tebe se opět rozsvítí světlo, které vpravdě nikdy nezhaslo, jen jsi ho neměl/a možnost vědomě prožívat.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.