ONLINE KURZ Radky Polcerové - cesta sebepoznání - zasvěcení dostupné každému

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Život, který stoji za to žít, cesta, kterou stojí za to jít.... 

Radka Polcerová

autorka a lektorka Pravdivé Školy Tarotu
Absolventka mistrovské třídy Akademie sebezdokonalování a plné seberealizace osobnosti

Je studium v Pravdivé Škole Tarotu jednoduché?

Cesta je pro někoho jednoduchá, pro jiného těžší. V každém případě je zajímavá, plná síly, odvahy a dobrodružství.

Jsem člověk, který vnímá život spíše rozumově než magicky. Je ve Vaší škole prostor pro takové lidi?

Výuka je zaměřena stejným dílem na rozumovou a stejným dílem na intuitivní část člověka. Nabízené techniky propojují pravou a levou hemisféru mozku tak, aby každému přinesla obohacení jeho života.

Ve škole jsem se nerad učil, nevyhovovala mně forma učení, tlak a manipulace vyučujících, jak je tomu v Pravdivé Škole Tarotu?

Forma učení je spíše lákavá, systém učení je vysoce funkční a prakticky použitelný. Zahrnuje více druhů výuky a nabízí volbu. Studium Vás hravě vtahuje stále více do hry, která je natolik zajímavá, že se na ní znovu a znovu těšíte, protože stále více rozumíte pravidlům, která dávají výuce, ale i Vašemu životu pevný rámec.

Radka Polcerová

autorka a lektorka Pravdivé Školy Tarotu
Absolventka mistrovské třídy sebezdokonalování a plné seberealizace osobnosti

Může mi studium pomoci v mém životě? Jak?

Všech 5 částí, které vytvářejí ve svém dopadu celek, člověka mění. Ovlivňují jeho pohled na život, začíná nacházet vysvětlení toho, co je mu v životě nejasné, čemu nerozumí. Systém nabízí oporu a společně s výukou ozdravných a očistných technik člověka uzdravují.

Budu výuce rozumět?

Výuka je přizpůsobena tak, aby Ti, kteří dané pasáži nerozumí, měli možnosti se k ní vrátit, aby se jim podařilo vniknout do jádra věci. Nabízí také možnost výběru zaměřit svoji pozornost na tu část, která je člověku nejbližší.

Ráda bych se přihlásila do Vaší Pravdivé Školy Tarotu, líbí se mi spojení s poznáváním nových léčitelských technik, ve kterých si přeji zdokonalit. Nevím ale, jestli mi bude vyhovovat tempo výuky?

Myslím, že se nemusíte obávat, neboť tempo si volíte sama. Podmínkou postupu ve výuce je sice správné vyplnění testů, ale máte možnost se kdykoliv vrátit k probrané látce a najít v ní správnou odpověď.

Naučím se ve Vaší škole i něco jiného než jen popis karet a techniky výkladů?

Ano, vzhledem k tomu, že je výuka složena z 5 částí (teoretické, psychologické, magické, léčitelské a praktické), máte možnost si v nabízeném kurzu osvojit komplex dovedností.

Co se ode mě očekává při studiu v této škole?

Škola neklade vysoké nároky na ty, kteří si chtějí školou projít. Dává prostor k tomu, aby si každý sám za sebe vychutnal proces proměny, kterým bude procházet. Aby až se po čase ohlédne zpět, zjistil, že je jiný, trpělivější, sebevědomější, odvážnější, apod.

Váš kurz bych ráda absolvovala, jsem z daleka a vyhovuje mi tato forma studia. Nicméně bych se také ráda s Vámi setkala a výuku po daných částech zkonzultovala. Je tato možnost?

Ano, je to možné. Můžete si vždy po prostudované části kurzu smluvit schůzku, na které se k daným tématům vrátíte a ujasníte si pochopení naučeného.