ONLINE KURZ Radky Polcerové - cesta sebepoznání - zasvěcení dostupné každému

REFERENCE

Život, který stoji za to žít, cesta, kterou stojí za to jít.... 

Radka Polcerová

autorka a lektorka Pravdivé Školy Tarotu
Absolventka mistrovské třídy Akademie sebezdokonalování a plné seberealizace osobnosti

Abych se nemusela učit jen z knih...

Není nad dobrého učitele (tímto děkuji Radce Polcerové). Studium Tarotu je skvělé zábradlí na cestě rozvoje, kterého se člověk může přidržet, aby neztratil rovnováhu a směr, ale dá se i podlézt a uhnout, je-li potřeba. Zkrátka žádné zbytečné dogma. Napojení na astrologii, meditaci, léčení a spoustu dalších technik je tak obrovským zdrojem inspirace, že je jeden život skoro málo. Předpokládám, že z karet se dá čerpat pořád a stále se k nim vracet, což budu dělat.

Tarot mě baví...

Zpočátku mi přišlo, že informací je mnoho, netušila jsem, jak budu vše stíhat. Po čase jsem zjistila, že to vždy nějak jde a že si na nedostatek času stěžovat nebudu. Tarot mě baví, otevírá mi oči, dokresluje mozaiku, která se mi za poslední léta skládá před očima a hlavně v srdci. Na hodně otázek jsme si odpovídali společně s manželem, takže myslím, že i jemu to již něco dalo a leccos si uvědomil.

Kurz mi určitě dal chuť, odhodlání, sebedůvěru, sílu, pokoru a vnitřní klid. ..

Studiem Tarotových karet jsem dosáhla „vnitřního úklidu“ a je to velmi příjemný pocit. Spoustu záležitostí, ať už povrchních nebo hodně osobních a intimních jsem si hezky uspořádala, některé ještě čekají na dořešení. 

Nejraději vykládám s kartami Rider Waitova Tarotu, které jsou předmětem studia u Radky v kurzu...

Na kartách, které jsem si pořídila ke kurzu jsou symboly, které jako by k Vám vystupovaly a samy napovídaly, o čem výklad je. Společně s popisem, který k nim Radka přidala jsou srozumitelné a bohaté. Je z nich cítit kus srdíčka. Baví mě na nich, jak se pokaždé jinak otevřou, jak v nich člověk znovu a znovu odhaluje něco nového, stále překvapují. Také výroba vlastní karty, která je součástí kurzu je velmi tvůrčí a prospěšná.

Naučila jsem se NEdávat strachu živnou půdu...

Neprožívat negativní emoce  a hrůzy druhých, být k nim neutrální, abych zůstala ve světle. Pomohli mi v tom dechové a jiné ozdravné techniky, které jsou součástí výuky. Děkuji Radce za tuto možnost.

Kurz byl příjemný a určitě mi hodně dal. 

Převládající pocit byl ten, že jsem si s každou další a další kartou odnášela konkrétní pocity, energie, které ve mně zůstaly vepsané. A tak se mi splnilo mé očekávání.

Radka pomáhá lidem pochopit sebe samé a tím pomáhá volit správný směr života. 

 Je úžasnej průvodce Vás samých, a vychází z toho, že Vy sami se chcete naučit, pochopit, rozhlédnout se a vykročit.

Byla jsem překvapená, jakou hloubku to celé má...

Do školy jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti, řekla bych s naivní zvědavostí. O to víc jsem byla krásně překvapená, jakou hloubku to celé má, kolik věcí se tam dá poznat, na kolik blbostí se lidi ptají a kolik moudra se z karet může člověk naučit. cítím velkou pokoru nad prací lidí, kteří tohle dali dohromady, že se to vůbec můžeme učit, poznat a dál rozvíjet. Osobně mi karty daly hlavně růst a vývoj, sebepoznání, v hodně věcech mi otevřely oči, jsou pravdivé a neoblafnutelné, taky trpělivé, když nechci něco vidět, s láskou se opakují na dané pozici, při dané otázce stejné karty, dokud to moje beraní hlava nepochopí.

Pro mě je ve škole Tarotu důležitá zpětná vazba...

Měla jsem zpočátku trochu obavy, jestli to dám, ale nakonec jsem asolovovala celý kurz. Vzala jsem si, co jsem si měla vzít a byla jsem moc spokojená. Využívám možnosti osobního setkání s Radkou, protože tím se učím a vím, jestli to dělám dobře nebo ne.  

Do Školy Tarotu mi přivedl osud…

Studium mi přináší poznání sebe sama sebe, a tím i svého okolí. Odpoví mi na mnoho otázek, doplňuje mi informace, které byly doteď jen kusé, a nyní se mi skládačka začíná doplňovat. Ukazují se souvislosti a vzájemné působení lidí či situací. Karty velmi ovlivňují mé chování, chápání či myšlení, a to vůči sobě, vůči mé rodině i širšímu okolí. Studium mi určitě pomůže v mém dalším životě. Děkuji moc Radko.

Radky kurz mě učí, že životní překážky a nesnáze nejsou zlo. Je to jen dobro převlečené za životní zkoušky...

Přihlásila jsem se do Školy Tarotu na popud své intuice a postavila jsem se strachu, který se vynořil v podobě pochybností a výmluv proč to neudělat. Po absolvování základního kurzu Trumfů vstupuji do dalšího studia ostatních karet a doufám, že má touha pokračovat je silnější než mí vnitřní bubáci. Chci získat zpět své ztracené sebevědomí. Karty to umí, protože nastavují zrcadlo a přináší další poznání. Těším se na spolupráci s Radkou.

Když jsem se učila karty poznávat...

Na začátku se zdálo, že jsou symboly a popis karty to hlavní. Teď mě baví výklady, kdy karty dávají dohromady vybraná slova do navazujících vět a celkového výkladu. Pod vedením Radky to jde celkem snadno.

Jdi s důvěrou v sebe i svého učitele,

s pokorou rozšiř svůj obzor vědomostí a najdi odpovědi. Pak poděkuj za tuto možnost.

Vychutnej si i ty proces proměny, 

kterým budeš procházet, protože až se ohlédneš za delší čas zpět, zjistíš, že jsi jiný člověk. 

Radka Polcerová

autorka a lektorka Pravdivé Školy Tarotu
Absolventka mistrovské třídy sebezdokonalování a plné seberealizace osobnosti